Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

07 kwietnia 2014 20:27 | Aktualności

Funkcjonariusze policji z wizytą w naszym Ośrodku

Dnia 07 kwietnia 2014 r. naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie. Głównym celem spotkania było przedstawienie młodzieży różnych technik samoobrony i umiejętności radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Policjant wraz z uczniami chętnymi do pokazu, zaprezentował różne chwyty, które należy zastosować podczas obrony własnej. Ze względu na atrakcyjny sposób przedstawienia technik samoobrony chętnych do udziału w ćwiczeniach było bardzo dużo. Oprócz pokazu młodzież kierowała pytania do funkcjonariuszy policji, które dotyczyły różnych sfer związanych z wykroczeniami. Uczniowie mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z pracownikami policji, wykorzystując przy tym elementy ich umundurowania i rekwizyty.

Uczniowie i nauczyciela składają  serdeczne podziękowania dla Pani Edyty Krystkowiak, Pana Tomasza Kuśmierczyka i Pana Tomasza Kalbarczyka za możliwość udziału w zajęciach z samoobrony.

Przeczytano: 1975 razy. Wydrukuj|Do góry

Funkcjonariusze policji z wizytą w Ośrodku