Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

30 listopada 2013 21:13 | Aktualności

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Wychowankowie Bursy Międzyszkolnej w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie w ramach promowania zdrowego stylu życia uczestniczy w rozgrywkach piłki nożnej na terenie boiska „Orlik” przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. Dnia 27.11.2013 r. odbył się ostatni mecz w ramach jesiennych spotkań sportowych. Na uwagę zasługuje wysoki poziom umiejętności gry wychowanków, umiejętność współpracy i gry zespołowej, gra „fair play” precyzja podań i skuteczność strzałów w  światło bramki. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony wychowanków o czym świadczyła frekwencja i aktywność męskiej części społeczności bursowej. Kolejne rozgrywki zaplanowano na okres wiosenny.

Szczególne podziękowania dla animatorów sportu boiska „Orlik” Pana Pawła Padkowskiego i Pana Bartłomieja Sadowskiego za opiekę w trakcie rozgrywek, dbanie o bezpieczeństwo wychowanków w czasie gry oraz cenne trenerskie uwagi.

Przeczytano: 1229 razy. Wydrukuj|Do góry

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH