Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

14 października 2013 19:15 | Aktualności

Powitanie Jesieni !!!

Uczniowie szkoły podstawowej SOSW w ostatni piątek udali się na uroczyste Powitanie Jesieni. Dzięki uprzejmości pani Doroty Małeckiej spotkanie z wiosną odbyło się w świetlicy  w Teptiukowie. Pani Dorota przygotowała dzieciom moc atrakcji. Uczniowie zwiedzili posiadłość pana Tadeusza Lulki, posłuchali o pasji i ogromie pracy włożonej w ukształtowanie terenu przeznaczonego do rekreacji.

Następnie dzieci spacerowały po lesie państwa Kowaluków. Zbierały maślaki oraz inne dary lasu by przygotować piękne jesienne dekoracje. Pani Halina poczęstowała dzieci pysznymi jabłuszkami z własnego sadu, a pan Franciszek opowiadał jak rośnie las.

Po powrocie z wędrówki w świetlicy czekało już ognisko z pieczonymi ziemniakami i grill z pyszną kiełbaską. Po poczęstunku dzieci odwiedziła Pani Jesień z koszykiem pełnym zagadek. Za udział w zabawach dzieci otrzymały nagrody.

Serdecznie dziękujemy pani Dorocie Małeckiej za przemiłe przyjęcie, panu Tadeuszowi Lulce za podzielenie się swoja pasją oraz państwu Halinie i Franciszkowi Kowaluk za gościnę w swoim  pięknym lesie. 

Przeczytano: 1316 razy. Wydrukuj|Do góry