Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

03 lipca 2013 08:15 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Ostatni dzień roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Hrubieszowie przebiegał dość nietypowo. Zebrani na sali gimnastycznej uczniowie i ich rodzice oczekiwali rozdania świadectw, jednak uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia teatralnego w opracowaniu grupy nauczycieli i wychowawców PZPSW pod kierunkiem Pani Izabeli Duławskiej - Kula. Nauczyciele, wychowawcy, pracownicy i młodzież wspólnie przygotowali dla obecnych dzieci, rodziców i gości inscenizacjię znanej bajki braci Grimm pt. "Kopciuszek". We wspaniałej scenerii przygotowanej pod kierunkiem Pani Teresy Duławskiej i Joanny Hładkiewicz wszyscy mogli podziwać prawie profesjonalną grę naszych aktorów, ich piękne stroje oraz tańce, w tym okazały pokaz poloneza pod kierunkiem Magdaleny Pańko. Oprawa muzyczna i obsługa sprzętu: Pani Beata Gołofit - Hawryluk.

Dopiero po przedstawieniu rozpoczęła się część oficjalna zakończenia roku szkolnego. Po krótkim wystąpieniu dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie podsumowującego kończące się zajęcia edukacyjne nastąpiło rozdanie nagród książkowych i dyplomów dla wyróżniających się uczniów oraż podziękowań dla współpracujących z Ośrodkiem rodziców i sponsorów.

Na zakończenie uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i wychowawcom wręczając kwiaty i prezentując część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem Pani Iwony Szwanc.

Po częsci oficjalnej nastąpiły spotkania z wychowawcami w klasach, gdzie uczniowie uzyskali świadectwa ukończenia szkół oraz świadectwa promocyjne.

Przeczytano: 2561 razy. Wydrukuj|Do góry