Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

08 czerwca 2013 06:28 | Aktualności

Wycieczka do Warszawy 04 - 05 czerwca 2013 r.

W dniach 4 - 5 czerwca 2013 r. grupa uczniów SOSW wzięła udział w wycieczce do Warszawy. Przewodnim motywem naszej wycieczki był taniec, gdyż pierwszym i najważniejszym punktem naszej wycieczki były odwiedziny w Egurrola Dance Studio. Mogliśmy tam poćwiczyć takie style taneczne jak hip-hop i jazz, a intensywne zajęcia poprowadzili wspaniali instruktorzy - znani m.in. z telewizyjnego programu "You Can Dance". Na koniec zajęć spotkał się z nami sam pan Augustin Egurrola - były podziękowania, kwiaty - które dzieci wykonały w szkole samodzielnie, autografy. Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy szkoły tańca. Po tak intensywnym dniu, zadowoleni ale zmęczeni, dotarliśmy do  pensjonatu w Magdalence, gdzie czekała na nas kolacja. Mogliśmy wreszcie odpocząć przy muzyce i grillu w ogrodzie. Najbardziej wytrwali dali się namówić jeszcze na wspólne tańczenie zumby.

Drugi dzień wycieczki rozpoczęliśmy od zwiedzenia lotniska im. F.Chopina. Dzieci mogły zapoznać się z infrastrukturą lotniska oraz podziwać startujące i lądujące samoloty. Następnie udaliśmy się na odpoczynek i zwiedzanie Parku Łazienkowskiego. Ostatnim punktem wycieczki było Centrum Olimpijskie, w którym spotkał się z nami znany judoka, dwukrotny olimpijczyk - Tomasz Adamiec. Mieliśmy również okazję zwiedzić Muzeum Sportu.

Popołudniem wyruszyliśmy w drogę powrotną zatrzymując się jedynie na kolację w restauracji McDonala w Garwolinie. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni powróciliśmy do Hrubieszowa w późnych godzinach wieczornych.

 


Pragniemy w tym miejscu podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się organizacyjnie i finansowo do tego, aby wycieczka dla naszych dzieci była możliwa.

Szczególne podziękowania kierujemy do: pana Józefa Kuropatwy - Starosty Hrubieszowskiego oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, pana Mariana Dudzińskiego, pana Krzysztofa Skroka, pana Jarosława Kędziery, pani Agnieszki Hajkiewicz, pana Krzysztofa Chomiaka, pani Izabeli Białackiej, dyrekcji i pracowników SKOK im. ks. Franciszka Blachnickiego w Zamościu, restauracji "Staropolska", PHU "Rolmex", piekarni "Gietka", funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej - placówki w Hrubieszowie, funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Hrubieszowie.

                                                                                                                                 Dziękujemy !!!

Przeczytano: 1518 razy. Wydrukuj|Do góry