Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

13 maja 2013 21:42 | Aktualności

Niepubliczne Przedszkole Specjalne rozpoczęło rekrutację dzieci na rok szkolny 2013/2014

Nasze przedszkole działa od roku 2011. Od tradycyjnego przedszkola odróżnia nas kameralność umożliwiająca efektywną pracę pedagogiczną. W przedszkolu funkcjonują 4 grupy, liczące 4 - 8 dzieci. Taka nieliczna grupa pozwala na indywidualizację pracy i dobry kontakt z  dzieckiem.

Pragniemy stworzyć każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości, podążać za indywidualnym tempem rozwoju, respektując potrzeby każdego dziecka, wspierać w dążeniu do samodzielności i niezależności, uczyć tolerancji, akceptacji i poszanowania odmienności każdego człowieka. W atmosferze akceptacji, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa nasze dzieci bawią się, uczą, nabywają umiejętności - rozwijając swoją osobowość i aktywność wobec siebie i innych.

Niepubliczne Przedszkole Specjalne w Hrubieszowie jest placówką prowadzoną przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Ich Rodzinom „Mamy Siebie” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Hrubieszowie. Pobyt dziecka w przedszkolu jest nieodpłatny.

Siedzibą przedszkola jest wyodrębniona część budynku Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie - ul. Zamojska 16A.

 

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia >>>zobacz>>>Przeczytano: 3226 razy. Wydrukuj|Do góry