Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

29 października 2012 23:01 | Aktualności

Europejczyk to JA

25 października odbył się IV Wojewódzki Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Wiele potrafię" pod hasłem EUROPEJCZYK TO JA. Zadanie to zostało dofinansowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie i Samorząd Województwa Lubelskiego ze środków PFRON.
Wspaniali artyści zabrali nas w przepiękną podróż po krajach Unii Europejskiej. Odwiedziliśmy między innymi: Czechy, Hiszpanię, Danię, Anglię, Włochy i Holandię. W czasie przeglądu był śpiew, taniec, recytacja i pokaz wyjątkowych prac plastycznych. Całość imprezy uświetnił występ zespołu muzycznego "NOKAUT". Skocznymi utworami zaprosił wszystkich miłośników tańca do zabawy. Świetnie się bawiliśmy, co możecie zobaczyć w galerii.
Każdy uczestnik Przeglądu otrzymał pachnący upominek, a drużyny dyplomy oraz nagrody. Do zobaczenia za rok podczas podróży po świecie.

Przeczytano: 1156 razy. Wydrukuj|Do góry