Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

31 sierpnia 2020 08:09 | Aktualności

Zapraszamy do udziału w projekcie „W dążeniu do lepszego życia”

Od 2 września do 10 listopada 2020 roku Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Ich Rodzinom Mamy Siebie w Hrubieszowie będzie realizować projekt „W dążeniu do lepszego życia”, który jest dofinansowany przez Województwo Lubelskie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a dotację otrzymaliśmy z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko uczestniczyło w bezpłatnych zajęciach rehabilitacyjnych, a ponad to spełnia poniższe kryteria, to nie zwlekaj tylko Je zapisz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. W indywidualnych zajęciach z fizjoterapeutą mgr. Januszem Franckowskim  weźmie udział 10 uczestników (każdy z beneficjentów będzie uczestniczyć w 9 spotkaniach) .

Kryteria udziału w projekcie:

- dzieci i młodzież z terenu dwóch powiatów: zamojskiego i hrubieszowskiego,
- wiek uczestników od 3 lat do 20 lat,
- osoby posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub opinię wczesnego wspomagania rozwoju dziecka,
- uczestnikami mogą być osoby  z niepełnosprawnością intelektualną, ruchową, autyzmem w tym z Zespołem Aspergera, niedowidzące, niedosłyszące lub z niepełnosprawnościami sprzężonymi,
- prawidłowo wypełniona deklaracja.

 Zapisy na zajęcia przyjmujemy od 02.09.2020 r. do 05.09.2020 r. sekretariacie Stowarzyszenia ul. Zamojska 16A w Hrubieszowie.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i składania kompletu dokumentów (deklaracji oraz  orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub opinii wczesnego wspomagania rozwoju dziecka).

 

 

Przeczytano: 94 razy. Wydrukuj|Do góry