Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

23 czerwca 2020 13:13 | Aktualności

Dzień Ojca

Kochani Tatusiowie! Dzisiejszy post jest wyjątkowy to Wasze pociechy przygotowały te piękne teksty i kolorowe laurki. Jesteście WSPANIALI!

Drogi tatusiu życzę Ci sukcesów w pracy. Wiary w siebie samego i w spełnieniu wszystkich marzeń i odwagi, byś był silny i odważny. Nadziei, na kolejne dni. Cierpliwości, abyś wytrwale dążył do wyznaczonych celów. Miłości, zdrowia, szczęścia, pomyślności i radości. Bardzo Cię kocham!

Basia

Milczenie jest złotem, więc niech mówią kwiaty: "Każde mądre dziecko słucha swojego taty". Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

Justyna

Najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy - sukcesu, niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale!

Tatusiowi drogiemu. Zawsze uśmiechniętemu.  Dużo życzymy radości i dni pełnych miłości. Szczęściem wypełnionych chwil, a do pracy... dużo sił!

Mateusz

Przeczytano: 197 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: