Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

19 czerwca 2020 18:09 | Aktualności

Konkurs ekologiczny: "Jestem przyjacielem zwierząt" rozstrzygnięty!!!

Czas podsumować konkurs ekologiczny na najciekawszą pracę z tematu życzliwości i opiekuńczość wobec zwierząt, która jest miarą człowieczeństwa - "Jestem przyjacielem zwierząt" Serdecznie dziękujemy autorom i wykonawcom prac, które wpłynęły do nas. Doceniamy wszystkie dzieła, które były oryginalne, ciekawe w treści. Życzymy sukcesów w różnych kolejnych konkursach.  Celem konkursu było między innymi: rozbudzanie wśród dzieci zainteresowania tematyką przyrodniczą; kształtowanie odpowiedzialnej postawy wobec przyrody, jej wartości i piękna umożliwienie dzieciom i młodzieży aktywnego udziału w ochronie przyrody poprzez stworzenie im możliwości wyrażania swojej wiedzy i uczuć za pośrednictwem plakatów, zdjęć; szerzenie humanitarnego stosunku do zwierząt i otaczającej przyrody; kształtowanie proekologicznych postaw dzieci i młodzieży. Po ponad dwóch tygodniach trwania konkursu swoje prace zgłosiły się tylko osoby z klas szkoły podstawowej I-III, spośród których 15 czerwca 2020 r. wyłoniono następujących laureatów:

I  miejsce: Samanta Otręba I SP

II miejsce: Olivier Florek III SP

III miejsce: Wojciech Kusy III SP

Wyróżnienia: Wiktor Stankiewicz III SP

Maja Niedzielska III SP

Dawid Skorupa III SP

Diana Żyła V SP

Warto wspomnieć, że głównym sponsorem nagród był właściciel prywatnego Gabinetu Weterynaryjnego "Wesoła" z Warszawy. Bardzo dziękujemy za hojne wsparcie naszej inicjatywy.

Powyższe osoby, pod opieką  opiekuna lub w ich imieniu sam opiekun, proszone są o stawienie się 22.06.2020 r. do PZPSW w Hrubieszowie po odebranie nagród, upominków.

Nagrody będzie można odbierać od godziny 10:00 do 13:30 w sekretariacie szkoły u p. Grażynki Musielak.

Organizatorzy:

E. Hukowska

M. Nowak

 

Przeczytano: 292 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: