Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

15 maja 2020 00:45 | Aktualności

Międzynarodowy Dzień Rodziny

„Życie rodzinne nie składa się z wielkich spraw. Składa się z nie-wydarzeń: posiłków, kłótni, wspólnego czytania książek, piłki nożnej w ogródku, szykowania się do szkoły” – Claire Dederer.

Kochani ten szczególny czas, choć trudny i napawa lękiem to spowodował też coś pozytywnego. Przebywając w naszych rodzinnych domach doświadczamy bliskości, radości w codziennym byciu ze sobą. Zacieśniają się więzi  i pozytywne relacje, które są podstawą szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas. Wiemy, że nasi uczniowie więcej pomagają rodzicom w codziennych obowiązkach rozwijając w ten sposób swoje kompetencje.  Dziś 15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny jest  to ważne święto. Bądźmy dziś wyjątkowi dla siebie nawzajem, zadzwońmy do najbliższych, którzy z nami nie mieszkają, sięgnijmy do albumów i powspominajmy historie naszych rodzin.

Życzymy Wszystkim Pięknego Dnia Rodziny!

rodz2_super.jpg

Przeczytano: 295 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: