Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

13 maja 2020 10:33 | Aktualności

Tablet dla ucznia - podziękowania

Dyrekcja Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie składa szczere podziękowania p. Michałowi Miściorowi, Radnemu Powiatu Hrubieszowskiego, za wsparcie udzielone naszym uczniom podczas trudnego czasu pandemii i nauki zdalnej w naszej placówce. Pan Michał przekazał na rzecz naszej placówki nowy, w pełni funkcjonalny tablet LENOVO do przekazania uczniowi, który nie dysponuje sprzętem komputerowym i nie może uczestniczyć w pełni w prowadzonych zdalnie zajęciach lekcyjnych. Po zakończeniu nauki zdalnej tablet pozostanie na wyposażeniu szkoły i będzie służył innym uczniom. Tą drogą pragniemy złożyć Panu Michałowi bardzo serdeczne podziękowania za dobre serce i wykazane zrozumienie trudnej sytuacji naszych uczniów.

Ponadto miło nam poinformować, że p. Michał Miścior ufundował także wymianę oświetlenia zewnętrznego przed wejściem głównym do budynku naszej placówki, które będzie zainstalowane po wznowieniu jej funkcjonowania.

Przeczytano: 263 razy. Wydrukuj|Do góry