Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

24 marca 2020 15:04 | Aktualności

Zawieszenie zajęć w PZPSW w Hrubieszowie

Dyrekcja Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie informuje, że w związku z występującym w dalszym ciągu zagrożeniem epidemiologicznym zakażenia wirusem SARS-CoV-2, Starosta Hrubieszowski Pani Maryla Symczuk podjęła decyzję o dalszym zawieszeniu zajęć w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. prof. Zofii Sękowskiej w PZPSW w Hrubieszowie do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Pismo Starosty w załączeniu.

Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu będzie kontynuowany i rozwijany system edukacji zdalnej z wykorzystaniem wszystkich dostępnych środków komunikacji elektronicznej.

Zwracamy się z prośbą do uczniów, rodziców i opiekunów o bieżące śledzenie treści publikowanych na stronie internetowej http://pzpswhrubieszow.pl oraz kontnuowanie współpracy z nauczycielami poszczególnych przedmiotów szkolnych i wychowawcami klas.

Przeczytano: 209 razy. Wydrukuj|Do góry