Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

20 grudnia 2019 23:43 | Aktualności

Wigilijne spotkania

Każdego roku wspominamy wielką tajemnicę Boga - Człowieka. Na nowo przeżywamy Boże Narodzenie - przyjście Syna Bożego na Ziemię. Przygotowane przez naszych uczniów Jasełka wprowadziły nas w ten wyjątkowy nastrój zbliżających się świąt. Wspólnie przypomnieliśmy sobie historię narodzin Bożej Dzieciny oraz zaśpiewaliśmy kolędy. Miłą uroczystość spędziliśmy w towarzystwie gości Czcigodnych Księży, naszych kochanych Rodziców oraz naszych Przyjaciół - przedstawicieli, instytucji na co dzień współpracującymi z nami. Spotkanie zakończyło się przełamaniem opłatkiem oraz serdecznymi życzeniami. W tym dniu również w klasach odbyły się wigilie przygotowane przez rodziców, uczniów i wychowawców. To był piękny, wspólnie spędzony czas. W przystrojonych salach, przy dzwiękach nastrojowych kolęd.

Kochani pozostając w tym wyjątkowym nastroju, życzymy pięknych, rodzinnych, przepełnionych miłością Świąt Bożego Narodzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT !

Przeczytano: 483 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: