Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

17 grudnia 2019 16:12 | Aktualności

Młodzież – Dzieciom – Gwiazdka 2019

W poniedziałek w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, do najmłodszych uczniów naszego ośrodka zawitali wyjątkowi goście Uczniowie klasy I B I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Goście przygotowali bajeczne przedstawienie, z barwnymi postaciami i pięknym przesłaniem. Wspólne warsztaty plastyczne pokazały, że razem można zrobić prześliczną choinkę. Pod choinką znalazły się prześliczne prezenty przygotowane przez licealistów, które sympatyczne Elfy rozdały dzieciom. Radości nie było końca. Tradycją naszych spotkań jest wspólne kolędowanie. Ta piękna akcja pod hasłem Młodzież – Dzieciom – Gwiazdka 2019 odbyła się po raz 13. 

W imieniu obdarowanych dzieci składamy serdeczne podziękowania wspaniałej Młodzieży z I  Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. w Hrubieszowie, Wychowawcom, Dyrekcji oraz pani Ani Pękowskiej, i pani Joannie Lis.

Przeczytano: 398 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: