Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

10 grudnia 2019 23:09 | Aktualności

Zakończenie projektu "Gotujemy się do pracy"

We wtorek 10 grudnia 2019 r. zakończyliśmy naszą przygodę kulinarną pod kierunkiem pana Marcina Sikory szefa kuchni Hotelu Artis w Zamościu. Realizacja projektu „Gotujemy się do pracy” to cykl warsztatów prowadzonych z dużą uważnością, w bardzo nowatorski sposób, z wykorzystaniem nowoczesnych technik i przepisów. Na ostatnim spotkaniu przygotowaliśmy: placuszek z kiszonej kapusty z łososiem, makaron z warzyw, polędwiczki z dorsza z kruszonką i dwukolorowym, szpinakowym ravioli z sosem maślano – cytrynowym. A na deser pachnący, korzenny piernik oraz mus czekoladowy ze słonymi orzeszkami. Dania smakowały wyśmienicie, swym aromatem przybliżyły nas do świąt. Dziękujemy panu Marcinowi oraz grupie uczniów z Krasnegostawu, z którymi wspólnie doskonaliliśmy swoje kulinarne umiejętności.

Realizacja powyższego zadania możliwa jest dzięki uzyskanej dotacji z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.  Zadanie zostało dofinansowane przez Województwo Lubelskie ze środków PFRON.

Przeczytano: 410 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: