Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

20 listopada 2019 22:36 | Aktualności

XI Przegląd "Wiele Potrafię"

20 listopada 2019 r. uroczystą Galą wspaniałych występów zrealizowaliśmy XI PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „Wiele potrafię” pod  hasłem „Marzenia są w Nas…”. Do Hrubieszowskiego Domu Kultury przybyli wspaniali, niepowtarzalni Artyści - uczniowie z: Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Dorohusku, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Tomaszowie Lubelskim, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Włodawie, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Krasnymstawie, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kęble, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Chełmie oraz Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Hrubieszowie.  Uroczystego otwarcia Przeglądu dokonał Pan Dyrektor Lech Jurczuk. Artyści przemówili do nas pantomimą, śpiewem i tańcem. Ta różnorodność występów została zauważona i wyróżniona gromkimi brawami oraz nagrodzona Oskarami i nagrodami!

Przegląd służył realizacji celu jakim jest oddziaływanie na różnorodne sfery aktywności młodego człowieka i skierowany był szczególnie do uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy z terenu województwa lubelskiego.

Realizacja powyższego zadania możliwa była dzięki uzyskanej dotacji z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.  Zadanie zostało dofinansowane przez Województwo Lubelskie ze środków PFRON.

Przeczytano: 547 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: