Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

07 listopada 2019 09:32 | Aktualności

Złoty Jubileusz Ośrodka - zaproszenie

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”       

Od miesięcy trwają w naszej placówce przygotowania do uroczystych obchodów Złotego  Jubileuszu Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. prof. Zofii Sękowskiej. Już 8 listopada 2019 r. o godzinie 10.00 odprawiona zostanie Msza Święta w kościele św. Mikołaja, a następnie o godzinie 11.15 w Hrubieszowskim Domu Kultury odbędzie się uroczysta Gala Jubileuszowa.  Mamy nadzieję, że w tym wyjątkowym dniu będziemy świętować w gronie osób związanych z naszym Ośrodkiem: naszych byłych i obecnych pracowników, naszych uczniów i rodziców oraz naszych przyjaciół – zaproszonych gości. Serdecznie zapraszamy.

Złoty Jubileusz nastraja bardzo sentymentalnie, odkurzone kroniki, przeglądane domowe archiwa, odświeżane kontakty wszystko po to by powspominać stare, dobre czasy. W naszej galerii umieszczamy kilka czarnobiałych fotografii. Powspominajcie Państwo z nami rózne wydarzenia z życia szkoły w latach 1972 - 1996. Zdjęcia udostępnione zostały przez panią Izę Kwiatkowską - wieloletniego dyrektora naszego Ośrodka.

Przeczytano: 640 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: