Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

17 października 2019 22:21 | Aktualności

Zagraliśmy dla Pana Wiesława!

W dniu 16 października 2019 r. spotkalismy się w Hrubieszowskim Domu Kultury by wesprzeć przebywającego na specjalistycznej rehabilitacji męża naszej koleżanki Ani Czop - pana Wiesława. Graliśmy, śpewaliśmy, zajadaliśmy pyszne ciasteczka i licytowaliśmy! Ten skromny dar wspomoże możliwość przebywania pana Wiesława w prywatnej Klinice Neurorehabilitacji pod opieką wybitnego specjalisty prof. Jana Talara. Aniu cieszymy się, że powolutku wraca sprawnośc, trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i do rodziny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom!

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji koncertu panu Marianowi Lackowskiemu Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebujacym "Przytulisko", wszystkim wspaniałym wykonawcom: Magdzie, Ewelinie, Marlenie, Patrycji, Dariuszowi, Mariuszowi, Adrianowi. Organizatorom: klasie III B i panu Robertowi oraz pani Iwonie, Edycie i Monice.

Przeczytano: 532 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: