Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

09 października 2019 12:10 | Aktualności

TVP 3 Lublin ,,Słonik Nadziei” w naszym Ośrodku

Z inicjatywy Starosty Hrubieszowskiego Pani Maryli Symczuk w dniu 2 października 2019 r. gościliśmy w naszej placówce doradcę wojewody lubelskiego Pana Konrada  Sawickiego, który w ramach akcji charytatywnej prowadzonej na antenie TVP 3 Lublin ,,Słonik Nadziei” (wspiera m. in.  oddziały dziecięce szpitali Lubelszczyzny) w imieniu Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego oficjalnie przekazał uczniom klas młodszych szkoły podstawowej  SOSW w Hrubieszowie bardzo potrzebne pomoce dydaktyczne oraz przybory plastyczno – techniczne. 

Dyrekcja i grono pedagogiczne PZPSW w Hrubieszowie w imieniu uczniów i ich rodziców serdecznie dziękują za ten piękny gest i okazane wsparcie rzeczowe. Pozyskane materiały będą wykorzystywane na zajęciach dydaktycznych, specjalistycznych oraz rozwijających zainteresowania i uzdolnienia.

Zapewniamy, że na pewno te podarunki spełnią swoją rolę w procesie dalszego rozwoju psychoruchowego wychowanków o specjalnych potrzebach edukacyjnych z naszego ośrodka.

Liczymy na dalszą współprace  i hojność.

Serdecznie dziękujemy!

Przeczytano: 316 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: