Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

12 września 2019 21:44 | Aktualności

Realizacja projektu "Wojewódzki festiwal sztuki i sportu"

Wyjazdem na kajaki rozpoczęliśmy realizację projektu pod nazwą „Wojewódzki festiwal sztuki i sportu” dofinansowanego przez Województwo Lubelskie ze środków PFRON.

W ramach tego zadania Stowarzyszenie „Mamy Siebie” zorganizowało  jednodniowy wyjazd rekreacyjno –sportowy na spływ kajakowy w Ośrodku Hotel & Resort Marina w Nieliszu. Jego celem była rekreacja na łonie przyrody, mierzenie się z dyscypliną sportową jaką jest kajakarstwo oraz integracja wszystkich uczestników. Nasi uczniowie aktywnie i  ciekawie spędzili czas. Spływ kajakami okazał się nie lada wyczynem. Posileni przepysznym bigosem, przygotowanym według tajemnej receptury właścicielki Ośrodka oraz pysznie upieczonymi kiełbaskami  wylegiwaliśmy się na plaży, a wyjątkowo piękna pogoda końca lata dała możliwość pływania na rowerkach wodnych po nieliskim zalewie.

Serdecznie dziękujemy właścicielom Ośrodka  Hotel &Resort Marina w Nieliszu za wspaniałe przyjęcie!

Przeczytano: 296 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: