Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

03 lutego 2019 20:39 | Aktualności

Laurka dla Babci i Dziadka - rozstrzygnięcie konkursu

Babcia i dziadek kochają najbardziej – to znana wszystkim prawda. W końcu to oni zawsze wstawiają się za wnukami, gdy te coś przeskrobią.Rozpieszczają je, pocieszają, no i zawsze mają dla ukochanych wnuczków jakiś smakołyk. Kochają bezinteresownie. Za tę miłość warto im się szczególnie odwdzięczyć w czasie ich świąt.

Z tej okazji w naszym internacie został zorganizowany konkurs na najpiękniejszą laurkę dla babci i dziadka, który został rozstrzygnięty 30.01.2019 r. W konkursie wzięło udział 23 wychowanków internatu. Na początku spotkania wychowankowie wysłuchali skąd wywodzi się to święto oraz jak jest obchodzone na świecie. Kolejnym etapem spotkania był wspólnie spędzony czas przy kolorowaniu wielkiego plakatu z wizerunkiem dziadków. Na koniec zostały rozdane nagrody. Wszystkie prace były piękne i pomysłowe, ale szczególnie wykazali się: Iga Paszuk, Patryk Gąsior, Stanisław Smerdel oraz Patryk Woźnica. Wszyscy wychowankowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali drobny upominek, który z pewnością zachęcił do udziału w kolejnych konkursach.

Przeczytano: 318 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: