Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

24 stycznia 2019 16:58 | Aktualności

Realizacja programu: Uczymy się ratować, podążać w kierunku wiedzy, umiejętności i potrzeby serca

W dniu 23.01.2019 roku zostało zorganizowane drugie spotkanie realizowane w ramach Programu Autorskiego Innowacji Pedagogicznej „Uczymy się ratować, podążać w kierunku wiedzy, umiejętności i potrzeby serca”. Podczas tego spotkania strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie przedstawili naszym uczniom pogadankę profilaktyczną z zakresu ratownictwa lodowego połączoną z Kampanią społeczną – „BEZPIECZNE FERIE”, omówili jak przebieg Alarm Przeciwpożarowy. Powtórzone zostały telefony alarmowe oraz przećwiczone sposoby wzywania pomocy. Prowadzący przypomniał również uczniom o ostrożności w korzystaniu z systemów grzewczych, które mogą spowodować zatrucie tlenkiem węgla.

Składamy serdeczne podziękowania za wspaniałą współpracę panu kpt. mgr inż. Piotrowi Gronowiczowi Komendantowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie i pracownikom. Szczególne podziękowania kierujemy do pana mł. asp. Michała Puszek za profesjonalne przeprowadzenie pogadanek.

Serdecznie dziękujemy - Ratujemy z potrzeby serca !

Przeczytano: 343 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: