Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

17 grudnia 2018 20:56 | Aktualności

Spotkanie z GWIAZDKĄ

W poniedziałek w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie otóż do najmłodszych uczniów naszego ośrodka zawitali wyjątkowi goście Uczniowie klasy I B Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Goście przygotowali koncert kolęd i zachęcili wszystkich obecnych na spotkaniu do wspólnego śpiewania. Pod choinką znalazły się prześliczne prezenty przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie. Ta piękna Akcja pod hasłem Młodzież – Dzieciom – Gwiazdka 2018 odbyła się po raz 12. Sympatyczne Elfy rozdały dzieciom prezenty. Radości nie było końca.

W imieniu obdarowanych dzieci składamy serdeczne podziękowania wspaniałej Młodzieży z Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie, Wychowawcom, Dyrekcji oraz pani Ani Pękowskiej, pani Basi Brzezickiej i siostrze Bernadetcie Kozieł.

 

Przeczytano: 254 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: