Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

13 grudnia 2018 21:16 | Aktualności

Zakończenie realizacji projektu PRO - SZTUKA

13 grudnia 2018 r. zakończyliśmy realizację zadań projektu PRO – SZTUKA współfinansowanego przez Gminę Miejską Hrubieszów, realizowanego przez Stowarzyszenie Mamy SiebieUczestnicy warsztatów teatralnych przygotowali spektakl profilaktyczny pod wymownym tytułem „Pięknie żyj” do którego obejrzenia zaprosili swoje koleżanki i kolegów. Spektaklowi towarzyszyła wystawa prac plastycznych powstałych w trakcie warsztatów artystycznych oraz wystawa pleneru fotograficznego.

Zrealizowane działania projektowe, wycieczka, wyjście do kina, warsztaty artystyczne, teatralne  umożliwiły uczestnikom - twórczy udział w różnorodnej aktywności w tym społecznej. Działania wspierały rozwój osobowości i były bodźcem dzięki któremu możliwe było rozwijanie pasji i ciekawość świata. Beneficjenci odkrywali, że wiele potrafią, że w czymś są dobrzy i że na wiele ich stać.

 

 

Przeczytano: 426 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: