Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

03 grudnia 2018 20:14 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia w Zespole Szkół Nr 2

Uczniowie szkoły podstawowej naszego Ośrodka w poniedziałkowe przedpołudnie zostali zaproszeni na wyjątkową uroczystość zorganizowaną przez młodzież z klasy III D Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Licealiści przygotowali bajkowe przedstawienie z uroczym misiem w roli głównej i wielobarwnym orszakiem postaci zachęcających do zdrowego trybu życia, ruchu na świeżym powietrzu, uprawiania różnych dyscyplin sportu. Wspólnie malowaliśmy misie , którymi dekorowaliśmy salę. Następnie była misiowa uczta, tańce oraz zabawy z chustą i kolorowym tunelem. Młodzież zaprosiła nas do kina i mogliśmy oglądać ciekawe przygody Misia Uszatka. Serdecznie dziękujemy uczniom klasy III D oraz pani Ani Pękowskiej.

Korzystając z okazji wizyty w Staszicu rozdawaliśmy ulotki i naklejki przygotowane z okazji 3 grudnia - Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Przeczytano: 230 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: