Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

04 listopada 2018 16:24 | Aktualności

Malowanie 10 Palcami

Dnia 31.10.2018 r.  w sali konferencyjnej miało miejsce integracyjne spotkanie grupy czterolatków ,,Misie” – z Przedszkola nr 1 w Hrubieszowie z  uczniami naszej szkoły podstawowej. Spotkanie zorganizowano w ramach realizacji zadań zespołu ds. nauczania w klasach I-III. W takcie wydarzenia  uczestnicy wysłuchali pogadanki o jesieni, zapoznali się z rysem historycznym metody Malowania 10 Palcami, poznali przepisy na ekologiczne farby oraz wzięli udział w warsztatach plastycznych ,,Jesienne inspiracje”. Niektóre dzieci po raz pierwszy mały okazję malować paluszkami, również po raz pierwszy doświadczały różnych konsystencji farb, kolorów i zapachów. Po warsztatach dzieci sprawdziły swoją wiedzę o jesieni  a na koniec skorzystały z sali zabaw.

Serdecznie dziękujemy pani Dorocie Kozielewicz wychowawczyni grupy ,,Misie”  z Przedszkola nr 1 w Hrubieszowie za przyjęcie zaproszenia oraz współdziałanie.

Przeczytano: 229 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: