Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

20 października 2018 21:44 | Aktualności

X Przegląd Artystyczny "Wiele Potrafię"

W środę Uroczystą Galą wspaniałych występów zrealizowaliśmy X PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „Wiele potrafię” pod  hasłem „To nam w duszy gra…”. Do Hrubieszowskiego Domu Kultury przybyli wspaniali, niepowtarzalni Artyści - uczniowie z: Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Dorohusku, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Tomaszowie Lubelskim, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Włodawie, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Krasnymstawie, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kęble, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Zamościu oraz Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Hrubieszowie.  Uroczystego otwarcia Przeglądu dokonał Pan Dyrektor Lech Jurczuk. Artyści przemówili do nas pantomimą, śpiewem i tańcem. Ta różnorodność występów została zauważona i wyróżniona gromkimi brawami oraz nagrodami. 

W trakcie naszego spotkania odbyła się jeszcze jedna uroczystość nasza pani pedagog Małgorzata Dobrowolska – Pawluk otrzymała z rąk Pani Starosty Anny Frączek oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” w Chełmie: Pani Jolanty Kramek oraz Pani Anety Środy - Odznakę Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Przyjaciel Dziecka”. Serdecznie gratulujemy!

Przegląd służył realizacji celu jakim jest oddziaływanie na różnorodne sfery aktywności młodego człowieka i skierowany był szczególnie do uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy z terenu województwa lubelskiego.

Realizacja powyższego zadania możliwa była dzięki uzyskanej dotacji z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.  Zadanie zostało dofinansowane przez Województwo Lubelskie ze środków PFRON.

Przeczytano: 345 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: