Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

20 października 2018 16:47 | Aktualności

Wycieczka zespołów rewalidacyjno - wychowawczych do Teptiukowa

W dniu 17.10.2018 roku odbyła się wycieczka zespołów rewalidacyjno – wychowawczych do Teptiukowa.

Celem jak też założeniem programowym wyjazdu była integracja zespołów z przewidzianymi atrakcjami i zabawą na świeżym powietrzu. Kiedy dojechaliśmy już do punktu docelowego piekliśmy kiełbaski, ziemniaki na grillu, korzystaliśmy z atrakcji udostępnionych przez organizatora, uczestniczyliśmy w zabawach i grach ruchowych. Największą atrakcją była możliwość oglądania koni, głaskania ich, możliwość podania im siana. Radości i uciechom wychowanków nie było końca.

Wszyscy znakomicie się bawili, dzieci były bardzo zadowolone, pogoda sprzyjała a słońce swoimi „intensywnymi promieniami” przed czekającą niebawem nas zimą ogrzewało jak mogło najsilniej nasze twarze. Podczas tego wyjątkowego integracyjnego spotkania, w którym czynny udział brali również rodzice naszych wychowanków  zrodziło się szereg innowacyjnych pomysłów dotyczących wspólnych wycieczek, wyjazdów w bieżącym roku szkolnym, które z pewnością uda się nam zrealizować przy tak wielkim zaangażowaniu wszystkich obecnych. Miejmy nadzieję, że już niebawem wrócimy na tą stronę ponownie.

Pozdrawiamy czytających !!!!!!!!!!

 

Przeczytano: 183 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: