Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

22 czerwca 2018 15:46 | Aktualności

"Wdzięczność jest pamięcią serca"

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…” Jan Twardowski

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego odbyło się oficjalne pożegnanie, odchodzących na emeryturę: wspaniałej wychowawczyni grup wychowawczych pani Teresy Duławskiej  oraz pracowników obsługi: pani Elżbiety Jarochy i pani Zofii Wichniewicz  

Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, podziękowań, życzeń. Cała społeczność naszego Ośrodka życzy Paniom wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, przedeptane ścieżki, wspólne radości, a czasem i smutki. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i  pamięci.

W przeddzień zakończenia roku szkolnego spotkaliśmy się z naszymi koleżankami by skromnymi upominkami podziękować za spędzone razem chwile. 

 

Przeczytano: 444 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: