Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

17 czerwca 2018 11:41 | Aktualności

Konkurs dla Szkoły Przysposabiającej do Pracy

W dniu 4.06.2018 r. odbył się konkurs dla klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Zadania konkursowe dotyczyły zagadnień z zakresu zajęć kulinarnych, krawieckich, robótek ręcznych, papieroplastyki i zajęć ogrodniczych. Uczniowie podzieleni byli na drużyny i z zaangażowaniem wykonywali polecenia wspierając się wzajemnie. Za zadanie mieli między innymi przyszycie guzików, wykonanie i przyszycie kokardki, wyklejenie drzewka metoda quillingu, posadzenie sadzonek aksamitek do pojemnika, rozpoznanie części jadalnej warzyw oraz wykonanie wiosennych kanapek z podanych produktów.

Jury konkursowe złożone z wychowawców poszczególnych klas oceniało zaangażowanie poszczególnych drużyn w pracę, wiedzę na temat wykonywanego zadania oraz estetykę prac i zachowanie porządku w miejscu pracy.

Komisja po naradzie postanowiła nagrodzić wszystkie drużyny za równy wkład pracy i zaangażowanie. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody i symboliczne upominki. Uczniowie miło spędzili czas i mieli okazję połączyć pracę z zabawą.

Organizatorzy:

Ewa Mikita

Elżbieta Szpakowska

Monika Jarmusz

Joanna Cedro

 

 

 

 

Przeczytano: 382 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: