Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

12 czerwca 2018 07:58 | Aktualności

Dzień Matki w zespołach rewalidacyjno - wychowawczych

Mamo!

Ty mnie życia uczyłaś , wszystko co miałaś mi poświęciłaś ,

Nikt nie ofiaruje nigdy mi więcej

Dziś Ci więc serce me daję w podzięce….

 

 

W dniu 29.05.2018 r. w czterech zespołach rewalidacyjno - wychowawczych PZPSW  obchodzony był  uroczysty Dzień Matki. W przygotowanie tak wzniosłej uroczystości z wielkim zaangażowaniem włączyli się wychowankowie zespołów, pomoce nauczycieli i wychowawczynie zespołów w składzie :

  • Beata Gołofit – Hawryluk,
  • Grażyna Gumiela,
  • Ewa Wojtiuk,
  • Danuta Geizler.  

W tym szczególnym dniu gośćmi honorowymi były nasze ukochane „zespołowe” mamy. To dla nich została przygotowana uroczysta akademia i słodki poczęstunek. Wręczone  laurki, recytowane pełne szczerej miłości  wiersze , śpiewane przy akompaniamencie gitary piosenki we wspólnym udziale podkreślały wzniosły charakter tego szczególnego dnia. Podczas spotkania dziękowaliśmy naszym mamom za miłość i trud, włożony w wychowanie dzieci,  pamiętając jednocześnie o fakcie, iż tradycja dziękowania matkom jest długa i wywodzi się jak większość zwyczajów i obrzędów ze starożytności. Były to piękne, niezapomniane chwile, pełne sentymentu, miłości, radości… chwile  wzruszające jak i  nostalgiczne, „chwytające za serce”, „wyciskające łzy”, podkreślające nigdy niezachwianą, prawdziwą i szczerą  miłość matczyną, miłość pełną uwielbienia i bezinteresowności.

Kochanym mamom za poświęcenie się

w wychowanie dzieci    …dziękujemy………..

                                 

         Opracowanie: BGH

 

Przeczytano: 361 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: