Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

30 maja 2018 19:25 | Aktualności

Roztrzygnięcie konkursu "Powiedz NIE!!!"

We wtorek odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Szkolnego Profilaktycznego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Powiedz NIE!!!”. Celem konkursu była promocja  i kształtowanie zdrowego stylu życia, uświadomienie własnej odpowiedzialności za ochronę zdrowia i życia, trzeźwości i abstynencji przez upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych, zaangażowanie uczniów do działań profilaktycznych oraz uzyskanie oryginalnych prac, promujących zachowanie zdrowego trybu życia, zaprezentowanie talentów. Warunkiem przystąpienia do konkursu było wspólne przygotowanie przez klasę lub zespół pracy plastycznej w formie plakatu profilaktycznego.

Na konkurs wpłynęło 14 prac plastycznych z których nagrodą wyróżniono plakaty wykonane przez klasę IV SP, klasę II- III gimnazjum, klasę II PdP, klasę I BSZ, ZRW pani J. Grocheckiej. Nagrodą wyróżnieni zostali również uczniowie klasy II gimnazjum, współorganizatorzy konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. 

W naszym spotkaniu uczestniczyła pani st.asp. Edyta Krystkowiak, która przypomniała zebranym uczniom o zasadach bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.

Dziękujemy pani Edycie za spotkanie i życzymy również miłych i bezpiecznych wakacji.

 

Przeczytano: 293 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: