Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

17 maja 2018 17:40 | Aktualności

Nasi uczniowie w "AKCJI"

Wychowanki grupy II tradycyjnie, jak co roku uczestniczyły w akcji „Wokół Wielkanocnej Nadziei”. Akcja organizowana była przez Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Hrubieszowie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Hrubieszowie, Hrubieszowski Kom Kultury, Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie.

Celem akcji było pogłębianie wiedzy na temat symboliki i znaczeń obrzędowości ludowej, integrację dzieci i młodzieży z różnych placówek, a przede wszystkim rozwijanie wrażliwości na potrzeby innych, zbieranie funduszy dla osób potrzebującychz powiatu hrubieszowskiego. Wychowanki naszej placówki przygotowały prace w kategorii kartka świąteczna i otrzymały kolejno:

I miejsce Agnieszka Brylewska,

II miejsce Paulina Muzyczuk,

III miejsce Dominika Borsuk.

Akcja zakończyła się wręczeniem nagród zwycięzcom przez organizatorów, w trakcie uroczystego spotkania w sali HDK. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!

Przeczytano: 300 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: