Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

26 marca 2018 17:12 | Aktualności

Międzyszkolny Konkurs "Razem możemy więcej"

W dniu 22.03.2018 r. uczniowie z naszej szkoły brali udział w X Międzyszkolnym Konkursie „Razem możemy więcej” zorganizowanym przez SOSW w Dorohusku. Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy. Nasz ośrodek reprezentowali uczniowie: Marcin Bielawski, Anna Spryszak oraz Aleksandra Marzęta. Celem konkursu było utrwalanie zdobytych wiadomości z zakresu przysposobienie do pracy, umożliwienie uczniom zaprezentowania własnych wiadomości i umiejętności kolegom z innych szkół, integrowanie środowiska uczniów i nauczycieli szkół specjalnych oraz doświadczanie zdrowego współzawodnictwa oraz dobrej zabawy.

Uczestnicy biorąc udział w ciekawych konkurencjach mieli za zadanie wykonać prace z rękodzieła artystycznego: kartkę oraz pisankę, z zakresu ogrodnictwa posadzić cebulki wiosennych roślin, z zakresu przygotowywania posiłku: kanapki wiosenne oraz zadanie z wykorzystaniem  technologii komputerowej napisanie własnego cv. Wszyscy wykonali zadania na medal, bawiąc się przy tym doskonale. Za otrzymanie maksymalnej ilości punktów nasz zespół otrzymał dyplomy oraz nagrody. Z uśmiechem powróciliśmy do szkoły pełni wrażeń i nowych doświadczeń.

Przeczytano: 425 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: