Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

08 marca 2018 21:38 | Aktualności

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy i mężczyźni z naszego Ośrodka aby przekazać najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom przygotowali montaż słowno-muzyczny. Mogliśmy usłyszeć wiele interesujących faktów na temat płci pięknej, poznać zalety obchodzenia Dnia Kobiet oraz wysłuchać piosenek w wykonaniu zespołu muzycznego „Specjalni” oraz wspaniałych artystów Gabrysi, Maćka i Pawła. Największy aplauz otrzymały Zośka, Kryśka i Maryśka. Ich gracja i kreacja przejdą do historii naszej szkoły. A gwiazdą koncertu został Mr Maciek brawurowo wykonując utwór o najpiękniejszym kolorze oczu niewieścich. 

Występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony naszych uroczych pań. Uśmiechnięte twarze przekonywały, że pamięć o tym szczególnym dniu oraz serdeczne życzenia od męskiej części naszej społeczności, sprawiły im wiele przyjemności.

 

Przeczytano: 395 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: