Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

24 lutego 2018 19:36 | Aktualności

Kulig - śnieżna zabawa

„Koń już parska niecierpliwie, 
janczar dzwoni mu przy grzywie. 
Gdy woźnica z bata trzaska, 
rusza zaprzęg jak z obrazka”. 

Korzystając ze sprzyjającej zimowej aury, starsi uczniowie szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych naszego Ośrodka w dniach 21 – 22.02.2018 r. uczestniczyli w kuligach zorganizowanych na terenie lasów Maziarni Strzeleckiej.  Celem  wyjazdów było promowanie aktywnych form wypoczynku zimowego oraz integracja uczniów Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie ze środowiskiem naszego regionu. 

Wspaniała pogoda i radość z aktywnie spędzonego czasu towarzyszyły miłośnikom śnieżnej zabawy. Dzięki gościnności kierownictwa i pracowników Nadleśnictwa Strzelce dzieci mogły ogrzać się przy przygotowanym na nasz przyjazd ognisku i tradycyjnie upiec kiełbaski.

Całe przedsięwzięcie jest kontynuacją miłej i owocnej współpracy nauczycieli z pracownikami Nadleśnictwa Strzelce, za którą organizatorzy kuligu składają serdeczne podziękowanie.    

Przeczytano: 428 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: