Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

19 grudnia 2017 19:04 | Aktualności

SPOTKANIE Z GWIAZDKĄ

We wtorek w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie otóż do najmłodszych uczniów naszego ośrodka zawitali wyjątkowi goście Uczniowie klasy II D Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Goście  udali się do klas by uczestniczyć w artystycznych warsztatach integracyjnych. Przeróżnymi technikami malowali, wycinali, kleili…. Każda grupa miała za zadanie przygotować kolorowy łańcuch choinkowy. Po zajęciach wszyscy spotkaliśmy się przy choince, która została udekorowana połączonym ze wszystkich przygotowanych w klasach elementów, 100 metrowym łańcuchem przyjaźni. Pod ozdobioną choinką znalazły się prześliczne prezenty przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie. Ta piękna Akcja pod hasłem Młodzież – Dzieciom – Gwiazdka 2017 odbyła się po raz 11. Sympatyczne elfy rozdały dzieciom prezenty. Radości nie było końca. Na zakończenie Gwiazdki śpiewaliśmy kolędy.

     W imieniu obdarowanych dzieci składamy serdeczne podziękowania wspaniałej Młodzieży z Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie, Wychowawcom, Dyrekcji oraz pani Ani Pękowskiej.

 

Przeczytano: 678 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: