Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

28 listopada 2017 22:12 | Aktualności

ZUMBA Kids & Kids jr. w naszym ośrodku

Od wtorku uczennice naszego ośrodka rozpoczęły swoją przygodę z Zumba kids & kids jr. Zajęcia to połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie uczestnikom maximum zabawy i fitness’u w tym samym czasie. Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Jak wyglądają zajęcia?

Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm do dalszych ćwiczeń. Dzięki Zumba Kids, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness. Zumba Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Podczas zajęć uczestnicy uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć!

Regularne ćwiczenia:

– Polepszają nastrój i pomagają dzieciom skupić się na nauce.

– Pomagają dzieciom skupić uwagę, planować i nie rozpraszać się

– Tworzą pozytywne korelacja między sprawnością fizyczną a możliwościami poznawczymi.

– Pomagają w zapobieganiu nadwadze u dzieci

Spotkania z szaloną Zumbą prowadzi Instruktor Irmina Pedo Zumba Fitness & Salsation

 

Przeczytano: 614 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: