Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

15 listopada 2017 20:56 | Aktualności

Konkurs wiedzy o bł. Karolinie Kózkównej i św. Stanisławie Kostce.

W październiku i listopadzie 2017 r. odbył się etap szkolny a następnie rejonowy  IV Konkursu Wiedzy o bł. Karolinie Kózkównej i św. Stanisławie Kostce, którzy  są patronami młodzieży w Polsce. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat ich życia, ukazanie uniwersalnego powołania do świętości, upowszechnianie wartości i zasad według których żyli bł. Karolina i św. Stanisław.

W konkursie w eliminacjach szkolnych i rejonowych udział wzięli następujący uczniowie naszego ośrodka: Karolina Tokarczuk, Barbara Piotrowska, Daniel Głuch, Karolina Baran, Izabela Pawelec, Gabriela Gąsior, Sandra Pietrycka, Wiktoria Kurzawa, Diana Pawelec, Patrycja Pawelec.

Miło nam poinformować, że dnia 13 listopada 2017 r. odbył się w Zamościu etap diecezjalny konkursu do którego zakwalifikowała się uczennica Karolina Tokarczuk. Karolina udzieliła też wywiadu dla Katolickiego Radia Zamość, gdzie podzieliła się swoimi refleksjami związanymi z postaciami poznanych patronów. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przeczytano: 264 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: