Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

10 listopada 2017 21:01 | Aktualności

Konkurs BHP „Poznaj swoje prawa w pracy"

W dniu 8 listopada 2017 r. uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej  wzięli udział w IV edycji szkolnego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs jest organizowany w szkołach uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”.

Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

Zadaniem uczestników etapu szkolnego było rozwiązanie pisemnego testu zawierającego 30 pytań z zakresuBHP. Największą liczbę punktów  uzyskali uczniowie:

I miejsce: Diana Pawelec kl I C BSZ

II miejsce: Patrycja Pawelec kl I C BSZ 

III miejsceKarolina Baran kl II K ZSZ 

Dla laureatów konkursu przygotowano pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży naszej szkoły.

Zwycięzcom gratulujemy !!!

 

Przeczytano: 360 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: