Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

03 października 2017 21:21 | Aktualności

Dzień Chłopaka w grupach wychowawczych

Dzień 28.09.2017 r. w grupach wychowawczych był bardzo bogaty w różnorodne atrakcje. Wychowankowie wyruszyli na pieszą wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie. Celem wyprawy było zapoznanie się z pracą ratowników oraz  obejrzenie sprzętu, który pomaga im w pracy. Uczniowie dowiedzieli się o pracy ratowników zobaczyli jak działa oprzyrządowanie samochodów strażackich, dowiedzieli się o zasadach bezpiecznego wykorzystywania ognia w codziennym życiu, mogli przymierzyć również ubrania, które służą do ochrony ratownika w czasie akcji.  Dociekliwi otrzymali odpowiedź na każde pytanie. Największą atrakcją wycieczki było wspinanie się w chmury specjalnym strażackim podnośnikiem Serdecznie dziękujemy panu komendantowi kpt. mgr inż. Piotrowi Gronowiczowi oraz ratownikom za umożliwienie uczestnictwa w wspaniałej przygodzie.

Wieczorem odbyła się dyskoteka zorganizowana przez samorząd grup wychowawczych z okazji Dnia Chłopaka. Wychowanki z grupy IV upiekły ciasta i przygotowały słodziutkie przyjęcie dla swoich kolegów.  Chłopcy ze wszystkich grup wychowawczych brali aktywny  udział w obchodach swojego święta, a dziewczęta miały ogromną radość z tego, że mogły sprawić im tak miłą niespodziankę.

Przeczytano: 602 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: