Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

30 października 2016 11:45 | Aktualności

Kurs Bukieciarswa i Florystyki

Pogoda za oknem bardzo jesienna, a grupa uczestników projektu „Od kreatywności do samodzielności”, kontynuują swoją przygodę z bukieciarstwem i florystyką. W czasie warsztatów uczestnicy poznają materiały oraz narzędzia niezbędne w pracy florysty, układają przepiękne kompozycje kwiatowe, którymi później dekorują sale lekcyjne, sale sypialne jak również hol naszego ośrodka. Oryginalne wianuszki szykowane są na okres adwentowy do dekoracji drzwi lub okien. W pracy wykorzystywane są różnorodne materiały, z których pod okiem pani Doroty Kidyby nasi uczniowie wyczarowują cudne ozdoby i dekoracje.

 Realizacja powyższego zadania możliwa jest dzięki uzyskanej dotacji z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie. Zadanie zostało dofinansowane przez Województwo Lubelskie ze środków PFRON.

Przeczytano: 746 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: