Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

04 października 2015 21:37 | Aktualności

„Collage jesienią malowany”- zaproszenie na VII Przegląd Twórczości Wiele potrafię

    „Collage jesienią malowany”- pod takim tytułem Stowarzyszenie Mamy Siebie zorganizuje VII Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Wiele potrafię” – Hrubieszów 2015. Przegląd odbędzie się 27 października 2015 r. od godziny 10.00.

Przegląd daje możliwość integracji aktywnych, uzdolnionych, wspaniałych młodych ludzi. Skierowany jest do uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy oraz Gimnazjów dla uczniów z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności z terenu województwa lubelskiego. Daje możliwość  prezentacji twórczości artystycznej związanej tematycznie z radością życia i szczęściem, kształtuje w uczestnikach twórczą i otwartą postawę, rozwija kreatywność, spontaniczność i zainteresownia.

 

Realizacja powyższego zadania możliwa jest dzięki uzyskanej dotacji z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.  Zadanie zostało dofinansowane przez Województwo Lubelskie ze środków PFRON.

Przeczytano: 1038 razy. Wydrukuj|Do góry