Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

30 kwietnia 2015 21:49 | Aktualności

Nagrodzeni za ......

       W dniu 30.04.2015 r. na uroczystym apelu wyróżnieni  i nagrodzeni  zostali uczniowie o najwyższej kulturze osobistej, koleżeńskości, umiejętnościach współpracy w  grupie rówieśniczej, reprezentujący szkołę na różnych uroczystościach i w konkursach, uczniowie,  na których zawsze można liczyć. Serdecznie gratulujemy!


Szkoła Podstawowa

  1. Diana Żyła klasa I
  2. Jakub Wlaź klasa I
  3. Paulina Bojarczuk klasa I
  4. Emanuel Wdowiak klasa I
  5. Hanna Urbańczyk klasa I
  6. Aleksandra Nowaczewska klasa I
  7. Przemek Zieliński klasa II
  8. Krzysztof Staruch klasa II
  9. Jakub Wójcik klasa I
  10. Karol Margol klasa I
  11. Tomasz Radomski klasa IV
  12. Krzysztof Jędrzejewski klasa IV
  13. Angelika Zając klasa IV
  14. Dominika Borsuk klasa V
  15. Albert Rogala klasa VI
  16. Joanna Chęcińska klasa VI
  17. Paweł Staruch klasa V
  18. Robert Semeniuk klasa VI
  19. Mariusz Sławiński klasa V

 

Gimnazjum

  1. Monika Jóźwiak klasa II
  2. Agata Kusy klasa II
  3. Justyna Szczepańska klasa III
  4. Anna Spryszak klasa III
  5. Paweł Łukiewicz klasa III
  6. Gabriela Gąsior klasa II
  7. Dawid Bajerczak klasa I
  8. Jarosław Pochylczuk klasa II
  9. Barbara Piotrowska klasa III
  10. Anita Rot klasa III
  11. Karolina Bajerczak klasa III

 

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

  1. Jolanta Odrzywolska klasa I
  2. Anna Białonoga klasa III
  3. Monika Stronkowska Klasa III
  4. Edyta Chudzik klasa III
  5. Elwira Odrzywolska klasa III
  6. Mateusz Polny klasa III
  7. Rafał Czupryński klasa III
  8. Anna Pieczkowska klasa III
  9. Emil Szczypek klasa III
  10. Łukasz Chmielewski klasa III
  11. Barbara Dziekan klasa III

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

  1. Diana Pawelec klasa I
  2. Kamil Gałuszko klasa III
  3. Katarzyna Brylewska klasa III
  4. Mateusz Steciuk klasa III
  5. Mateusz Baraniecki klasa III
  6. Paweł Miazga klasa III

 

Przeczytano: 1097 razy. Wydrukuj|Do góry

Nagrodzeni za ......