Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

29 kwietnia 2015 01:22 | Aktualności

Wycieczka na przejście graniczne Zosin – Uściług

      Uczniowie gimnazjum i szkoły zawodowej odwiedzili przejście graniczne Zosin – Uściług. Mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy funkcjonariuszy Straży Graniczne oraz Służby Celnej. Zobaczyli Izbę Zatrzymań, obserwowali pracę psów, a także sprzęt niezbędny przy identyfikacji zatrzymanych. Nasi uczniowie uczestniczyli także w kontroli bagażu podróżnych i przeszukaniu samochodu zatrzymanego przez Służbę Celną do szczegółowej kontroli.

     Wycieczka miała na celu zapoznanie uczestników ze źródłami informacji zawodowej i sposobami jej pozyskiwania oraz rozwijanie umiejętności wykorzystywania informacji o zawodach w procesie planowania własnej przyszłości zawodowej.

Serdecznie dziękujemy panu Markowi Lachowskiemu oraz panu Jackowi Bąkowi za umożliwienie realizacji wycieczki oraz za opiekę i poświęcony nam czas.

Przeczytano: 1444 razy. Wydrukuj|Do góry

Wycieczka na przejście graniczne Zosin – Uściług