Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

31 marca 2015 18:28 | Aktualności

Rozstrzygnięcie III edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego "CZTERY PORY ROKU – HRUBIESZÓW WIOSNĄ"

W dniu  31 marca 2015 r.  odbyło się uroczyste wręczenie nagród, wyróżnień i podziękowań  za udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym "CZTERY PORY ROKU - HRUBIESZÓW WIOSNĄ." Celem naszego konkursu było m.in. promocja walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych miasta Hrubieszowa, rozwijanie tożsamości ze środowiskiem lokalnym wśród dzieci i młodzieży z powiatu hrubieszowskiego, propagowanie twórczości plastycznej.

Ogółem wpłynęło  67 prac plastycznych. Ocenie podlegała – przede wszystkim samodzielność wykonania prac, pomysłowość  ujęcia tematu,  technika i estetyka.

Zgodnie z regulaminem podajemy nazwiska osób nagrodzonych i wyróżnionych.

KATEGORIA I - PRZEDSZKOLA

Nagrody

 - NINA ŚWIST – Miejskie Przedszkole nr 1 im. "Małego Księcia"

op. Maria Borkowska

- NINA PODSKARBI - Miejskie Przedszkole nr 1 im. "Małego Księcia"

op. Maria Borkowska

- NATALIA BAŁBUSTYN - Miejskie Przedszkole nr 1 im. "Małego Księcia"

op.Urszula Wnorowska


Wyróżnienia

- EMILIA WAC - Miejskie Przedszkole nr 1 im.  "Małego Księcia"

op.Urszula Wnorowska

 - ANASTAZJA GUMIELA - Miejskie Przedszkole nr 3

op. Małgorzata Pasieka


KATEGORIA II - SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I - III


Nagrody

 - EMILIA JAROSZ - Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach

op. Aneta Kędzierawska

- WERONIKA MAZUREK - Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach

op. Aneta Kędzierawska

Wyróżnienia

 - KACPER KOT - Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie

op. Justyna Grochecka

 - ALEKSANDRA OMELCZUK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach

op. Aneta Kędzierawska

 - KLAUDIA STUDZIŃSKA - Szkoła Podstawowa  nr 3 w Hrubieszowie

op. Ewa Janicka


KATEGORIA III-  SZKOŁA PODSTAWOWA KL.IV-VI


 Wyróżnienia

 - PATRYK GĄSIOR - Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie

op. Dorota Białonoga


KATEGORIA VI -  INNE PLACÓWKI


Nagrody

 - NATASZA DĄBEK - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

 - WIKTORIA IWAN - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

 - JULIA ŁOBOCKA - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

- WIKTORIA LISEK - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

 - DAMIAN SKIBA - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

 

Wyróżnienia

 - PATRYK MARUT - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

- WERONIKA WYSOCKA - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

 - MILENA TURZYŃSKA - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

 - ZUZIA WOLANIN - Hrubieszowski Dom Kultury

op. Andrzej Marut

                                                      

Gratulujemy !

 Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej.

 

                   

 

 


 


 


Przeczytano: 1393 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: