Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

21 marca 2015 13:50 | Aktualności

Powitanie Wiosny - Żyję zdrowo - kolorowo!

        Powitanie Wiosny w naszym Ośrodku odbyło się pod hasłem Żyję zdrowo – kolorowo! W świetlicy szkolnej zapachniało wiosną i witaminami, a to za sprawą przygotowanych przez uczniów i naszych kochanych rodziców wspaniałych ciast, ciasteczek, sałateczek, koreczków, szaszłyków oraz kanapeczek.

     Potrawy przygotowane były z ekologicznych, świeżych i zdrowych produktów. Różnorodność składników oraz ich wymyślne połączenia opisywali uczniowie podczas prezentacji klasowej potrawy. Wszyscy uczestnicy spotkania mogli skosztować prezentowanych pyszności. Zaskoczeniem było smakowite, deserowe, zielone ciasto szpinakowe czy też wypiek super – zdrowy z kaszy jaglanej. O owocowy zawrót głowy przyprawiły nas koreczki, szaszłyki i sałatki owocowe.


         Wiosenny nastrój udzielił się również uczestnikom gier i zabaw ruchowych. Młodsi uczniowie pokonywali różnorodne tory przeszkód zwinnościowo – szybkościowe i zaprosili do udziału w zabawie swoich nauczycieli. Obejrzeli również taniec grupy „Słodziaki”. Młodzież rozegrała mecz siatkówki z nauczycielami. Było zdrowo, kolorowo i bardzo wesoło!

Przeczytano: 1047 razy. Wydrukuj|Do góry

Powitanie Wiosny - Żyję zdrowo - kolorowo!