Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

19 marca 2015 09:11 | Aktualności

VII Międzyszkolny Konkurs "Razem możemy więcej"

    Dnia 18.03.2014 r. nasza trzyosobowa drużyna Szkoły Przysposabiającej do Pracy, w składzie: Jolanta Odrzywolska, Elwira Odrzywolska i Emil Szczypek uczestniczyła w VII Międzyszkolnym Konkursie dla Szkół Przysposabiających do Pracy pod hasłem „Razem możemy więcej”.  Impreza była zorganizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dorohusku.

     Celem konkursu było zaprezentowanie przez drużyny swoich umiejętności z wybranych dziedzin życia oraz zaprezentowanie współdziałania w grupie. W tym roku w konkurencjach zmagało się sześć drużyn reprezentujących: SOSW Hrubieszów, SOSW Zamość, SOSW Kębło, SOSW Włodawa, SOSW Lublin, SOSW Dorohusk. 

Cała impreza przebiegała w miłej i przyjacielskiej atmosferze.  Mimo wyrównanej konkurencji nasi uczniowie zajęli III miejsce. Uwieńczeniem konkursu było wręczenie nagród, dyplomów i podziękowań oraz degustacja przygotowanych wcześniej ciasteczek drożdżowych i kolorowej sałatki z kuskusemi.

Przeczytano: 1143 razy. Wydrukuj|Do góry

VII Międzyszkolny Konkurs "Razem możemy więcej"