Witamy na oficjalnych stronach internetowych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie. ::Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, którą tutaj prezentujemy.

Aktualności

29 stycznia 2015 16:18 | Aktualności

Zabawa choinkowa

      To już jest tradycją  naszej placówki, że pod koniec semestru nasi Kochani Rodzice przygotowują dla nas zabawę choinkową. Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana impreza w ciągu całego roku szkolnego i żadna inna dyskoteka nie może się z nią równać!

Dlaczego „choinka” jest tak wyjątkowa? Być może sekret jej niezwykłości tkwi  w muzyce… . A może  w przygotowanym poczęstunku… , samych przygotowaniach: ubieraniu sali, strojeniu się…. 

Po raz kolejny próbowaliśmy odpowiedzieć na te pytania 29 stycznia 2015 roku, bowiem tego dnia odbyła się zabawa choinkowa, w której bawiło bardzo wielu uczniów. W trakcie zabawy mieliśmy okazję obejrzeć spektakl "Bajkowy Kogel - Mogel" w wykonaniu teatrzyku "Radość"

Jak co roku – zabawa była udana, wszyscy bawili się wyśmienicie. Na myśl o dwóch tygodniach „laby”, nie szczędziliśmy sił  i energii do godziny 20.30 a zespół „Nokaut” spisał się na medal. 

Przeczytano: 9876 razy. Wydrukuj|Do góry

Zabawa choinkowa